Konsultacja telefoniczna ze specjalistą: +48 604 450 000

Doktor Siwik – Centra Medyczne

Doktor Siwik

Doktor Siwik Medyczne Centrum to trzy ośrodki: w Olsztynie, Warszawie i Białymstoku, które są Niepublicznymi Zakładami Opieki Zdrowotnej działającymi na podstawie Ustawy Opieki Zdrowotnej oraz Ustawy o Służbie Medycyny Pracy.

Ich twórcą jest lek. med. Dariusz Siwik, który od ponad 20 lat zajmuje się stosowaniem takich terapii jak: chelatacja EDTA, ozonoterapia, dożylne podawanie witaminy C.

Możemy poszczycić się największą liczbą przeprowadzonych zabiegów, co stawia nas pod tym względem na pierwszym miejscu wśród placówek tego typu w kraju.

Doktor Siwik: „Większość metod stosowanych w moich przychodniach wypełnia luki, którymi chwilowo nasza klasyczna medycyna się nie zajmuje.

Jeśli chodzi o ozonoterapię, to uczyłem się tego ok. 30 lat temu od swoich kolegów w Stanach i w Rosji. Pierwszy zabieg pokazali mi Amerykanie, potem widziałem go w Moskwie i w miejscowości Kaługa. Są tam ośrodki, gdzie ozonem leczy się od ponad 40 lat. W Europie wiem, że Niemcy podają ozon bezpośrednio do krwi, tak jak ja to robię. W Polsce są gabinety, które podają pacjentom ozon w kroplówkach lub też stosują inną metodę – do niewielkiej ilości wcześniej pobranej krwi wtłaczają ozon i wpuszczają ją ponownie do krwiobiegu.

Tę metodę, którą ja się zajmuję, czyli wstrzykiwanie ozonu dożylnie, stosują powszechnie Rosjanie i Amerykanie.”

Call Now ButtonZadzwoń teraz!